De botanische tulpjes die ik jaren geleden plantte, doen het nog steeds goed. Ze vermeerderen zich veel langzamer dan de krokus et alii, maar zijn toch ieder jaar prominenter aanwezig. Deze Tulipa clusiana vind ik erg mooi, niet alleen vanwege de bloem, maar het blad van deze tulp heeft wel wat weg van gras, en valt dus minder op.
Tulipa clusiana

Ziet er een heel frèle bloemetje uit!
Zo lijkt het inderdaad
Wat een mooi, teer bloempje! Dit is echt niet goed voor mijn opkomende bloembollenverslaving! 😜
Ik denk niet dat deze al ecologisch wordt geteeld… nog een oude jeugdzonde van me, zo’n 10 jaar geleden
Eén van de mooiste!
Absoluut
O, ik hou helemaal niet van tulpen, maar deze vind ik wel mooi. Ik ga eens op zoek naar bollen.
Succes, zoek in eerste instantie bij een ecologische bollenteler, bollenteelt is één van de grootste pesticidenverbruikers van alle landbouwactiviteiten
Dank voor de tip.
Dan is het maar vast goed dat ik geen enkele bollenbloem heb. Ik vind ze over het algemeen niet mooi. Overigens, ik heb een schaduwrijke bos/parktuin die vooral dient als voedselschuur en verblijfplaats voor vogels en wat andere diertjes. En voor mijn plezier, uiteraard.