7 Maart 2017. Tijd om de foto’s van dit week-end te posten. Zoals al eerder aangegeven blijf ik volharden in de boosheid, maar ga ik alleen foto’s plaatsen wanneer er iets veranderd is ten opzichte van de vorige maand. Dus van maart tot oktober naar alle waarschijnlijkheid. De andere foto’s neem ik wel, en plaats ik nog steeds in de slideshows.
Voortuin.
De voortuin staat er nog erg winters bij. Maar met een goed oog zie je toch dat één en ander al opgeruimd is. Onzichtbaar op deze foto de talloze exemplaren van Crocus ‘tricolor’ en Iris rectaculata die in bloei staan achter de taxushagen
Slideshow : Evolutie http://supermasj.zenfolio.com/p898793373/slideshow.
Nectartuin
De nectartuin staat er nog erg winters bij. De komende weken breng ik daar wel verandering in, maar nu mag alles hier nog even blijven staan. De insecten kunnen nog wat beschutte plekjes gebruiken.
Slideshow : http://supermasj.zenfolio.com/p692170129/slideshow
Terras
Ook dit stukje border vooran is al helemaal opgeruimd, met het oog op de krokussen . Verder is de bamboehaag (van waar ich achteraan fotografeerde) ook verwijderd, en vervangen door een haagbeukhaag.
En : http://supermasj.zenfolio.com/p627678542/slideshow
Tuin achter de woning
Als je heel goed kijkt, zie je een lichte paarse zweem van de krokussen in ’t gazon. En enkele gele lichtpuntjes van de eerste narcissen.
http://supermasj.zenfolio.com/p964328696/slideshow
Schaduwtuin
Ook hier weinig animo, op enkele sneeuwklokjes en wat wilde kruiden na.
Voilà : http://supermasj.zenfolio.com/p574527728/slideshow
Pruimenhaag
Hier ook nog weinig lente te bespeuren. Volgende maand gaat dit stukje flink veranderen…
Met de bijhorende slideshow http://supermasj.zenfolio.com/p1045601173/slideshow
’t Wordt weer genieten, van ’t b(l)oeiende resultaat.
Lie(f)s.
Zeker
Heerlijk toch – die eerste blijken van lente … altijd genieten van de voorpret.
Absoluut, het in blijde verwachting van meer zijn 😉
Van de haagbeukhaag zul je veel plezier hebben!
Nog wat extra haagbeukhaag te snoeien 😉
Dit doet me eraan herinneren dat ik dringend mijn grasmachine eens moet bovenhalen.
Is mijn gras te lang?
Je blijft volhouden. Dapper, hoor. Ben je niet bang dat het, zoals hier, elk jaar quasi dezelfde maandfoto’s oplevert?
Ik denk het niet, er is nog een en ander veranderd. Ik ga de fotoserie sowieso blijven maken om de evolutie van jonge naar volwassen tuin vast te leggen (bomen en struiken zijn lang nog niet volwassen hier)