Zo vroeg in ’t jaar staat er heel wat inheems schoon in de tuin te blinken. Daarom vier dagen op een rij een fotootje van zo’n schoonheid. We starten vandaag met Primula veris, de echte sleutelbloem. Deze doet het niet zo goed bij mij in de tuin, maar ik hoop nog altijd op beterschap.
Die enkele bloempjes doen het dan toch !
Lie(f)s.
De twee plantjes die hier staan doen het goed, maar ze zaaien zich niet uit
Ik vind er ieder jaar een beetje meer en tracht daar zelf nog een beetje aan mee te helpen door zaad te verzamelen en zelf zaailingen uit te planten. Prachtig bloempje, veel schoner dan de cultivars, wie weet, als de fruitberg wat volwassener is dan pakt ze msschien wel.
Hier zijn de plantjes ieder jaar opnieuw met twee
Huh? Hij is prachtig….
Ook inheemse planten kunnen prachtig zijn. De twee plantjes die ik heb doen het goed, maar zaaien zich niet uit…
Om deze foto te nemen moest je ondersteboven aan een hijskraan gaan hangen?
Gewoon op mijn knieën gaan zitten
Prachtfoto, hier doen deze planten het niet.
Ik ben tevreden van de foto 😉
Het lijkt overal een beetje hetzelfde; hier heb ik er ook twee van gehad, maar die hebben het niet gered. Hopelijk komt de beterschap er bij jou.
De twee overblijvers houden nu al drie jaar stand