Ik vertel iedere week ’t verhaal achter één van mijn foto’s, een idee van Thomas Pannenkoek. Af en toe zullen dat echt goede foto’s zijn, soms ook wat minder geslaagde exemplaren, maar met een verhaal, dat is de rode lijn. Hier vind je meer info.
Enkele jaren geleden trok ik er vaak op uit met de plaatselijke vogelwerkgroep van Natuurpunt. Erg leerzame tochten naar plaatsen waar heel wat interessant gevogelte te bekijken was. Er was natuurlijk ook aandacht voor andere beestjes als vogels, zodat ik op ’t einde ook steeds mijn macrolens meenam.
Op al deze tochten zag ik toch wel enkele echt zeldzaamheden, maar toch moet je het nu doen met deze foto van een stel banale icarusblauwtjes die van jetje aan ’t geven zijn.
Zelfs dàt zien we zelden…
Lie(f)s.
Absoluut
Die diertjes hebben geen privacy 🙂 !
Privacy is zo 2000
Gluurder!
Maar schitterende foto alweer!
Guilty as charged
Coole waarneming. Die icarusblauwtjes lopen alvast geen blauwtje. Zou zulks nou fladderseks heten?
Ze waren niet aan ’t fladderen.
Mooie foto! Nu zijn we wel heel erg benieuwd naar de spectaculaire waarnemingen.
IK heb geen foto van het groentje en ook geen foto van de klauwier en de slangenarend.